Úvodní stránka
         Bechyně je malebné lázeňské městečko v jižních Čechách (asi 6500 obyvatel), leží mezi Táborem a Českými Budějovicemi (25 km od Tábora a 50 km do Č. Budějovic). Místo má dobré autobusové i vlakové spojení. Viz. www.idos.cz.

  Nabízíme ubytování na chalupě v jižních Čechách. Dům se nachází v údolí říčky Smutné (asi 5 minut od centra města, ale zároveň téměř na samotě), možnost rybolovu přímo na pozemku. Prostory před domem - větší snímek v galerii na konci stránkyZ jedné strany tvoří přírodní hranici pozemku říčka Smutná, z dalších dvou stran je lemován skalními útvary. Je zde možnost koupání v přírodním koupališti (dostatečná hloubka na skákání i na plavání) nebo v nadzemním bazénu. Součástí domu je rozlehlá zahrada s ohništěm. Parkování je možné přímo na pozemku u domu (zdarma). Dům je ideální pro rodinnou rekreaci nebo skupinu přátel, kteří chtějí zažit pohodu podle svých představ.

 

Bližší informace o možnostech trávení Vaší dovolené v Bechyni a okolí naleznete pod odkazem Bechyně.  

Ubytování:

K dispozici jsou dvě kompletně vybavené kuchyně, rychlovarné konvice, mikrovlnka, dvakrát dvouplotýnkový vařič, trouba, talíře, skleničky, hrníčky, příbory, hrnce. V přízemí jsou k dispozici dva pokoje, kuchyně, koupelna, krbová kamna, chytrá televize. V podkroví druhá kuchyně, druhá koupelna a jedna velká místnost. Fotografie okolí a interiéru naleznete pod záložkou fotogalerie. Na zahradě je nová pergola vystavěná v roce 2015 a zahradní gril. Wifi internet je v objektu i na zahradě zdarma k dispozici.

Cena

Sezóna: 30.6.2023 až 31.8.2023
Celý objekt: 32.990,- Kč/týden (Zahrnuje celkovou spotřebu vody, plynu a elektřiny, včetně poplatků městu)
Maximální počet osob: 12
Ubytování je nabízeno v týdenních turnusech (od soboty do soboty, 7 dní)
Ubytovat se můžete v sobotu po 15:00 hod, dům je třeba opustit následující sobotu do 10:00 hod.

Týden kolem Silvestra stojí 24 990 Kč/ 3 dny a každý další den se hradí 3500 Kč. 

Mimo sezónu:

Celý objekt: 24 990 Kč/týden, 15990 Kč/víkend

Maximální počet osob: 12

Obecně:
Pes: 100 Kč/ den malé plemeno, 150 Kč den střední plemeno, 200 Kč / den velké plemeno
Při rezervaci objektu vybíráme zálohu 1/2 celkové ceny za týdenní pobyt. Údaje pro platbu Vám sdělíme po telefonické domluvě nebo emailem. Doplatek se platí buď převodem na účet měsíc před pobytem, nebo v hotovosti na místě v den nástupu na pobyt. V případě, že potřebujete zaslat fakturu na úhradu celé částky pobytu dopředu nebo jeho části, např. kvůli zaměstnavateli, tak je to pro nás možné.  

V případě zájmu nás prosím kontaktujte:
Mobil: 604891872
e-mail: martin.bilek@centrum.cz